Süperstar İngiliz ping pong oyuncusu Andy Murray bir oyunda çarpar arkadaşı Dani Vallverdu ile katıldıktan sonra elinde bir bağ zarar vermiştir. Üst Büküm, 2003 yılında Xbox-özel fırlatma ile başlayan birlikte dört erişime sahip. İlk programcı PAM Geliştirme 2K Games tarafından satın alınan ve 2008 yaklaştı, 2K Çek 4 2011 En İyi Spin set son erişim serisi ilerlemesi teslim oldu. Bu aktif olarak yararlı görüşler toplandı ve geleneksel cazibesini farklı spor video oyunları çok daha az oldu bile uymak sadık bir multiplayer büyüdü.

Bu Tenis simülasyon tüm Tenis tutkunları için geliştirilen oyun tablası mashers veya anahtar kartı amatörler, çeşitli miktarlarda sorun nedeniyle olup olmadığını. Ayrıca, grafik yardım birimi küre çabası ve oyun yerleştirerek yardımcı olur. Size uygun zaman da kapalı ve bu alternatifler dönüştürebilir.

Bugün, eski 2K Çek arkadaşları, André ve bir avuç birlikte 4 Lider Twist ile anlaşma gerçek lehdar hakkında ne düşündüklerini ile ilgileniyor. Tenis Gezegen Seyahat, geri Verebilir tanıtılan, 2018 yılında özel mağaza spor adları çeşitli, oto yarışı ralli, son yıllarda çift üzerinde oyun konsolları gibi Kişisel Bilgisayara hentbol sağlayan yayıncı Bigben Interactive, altında kullanılabilir.

Tenis Gezegen Olsa bile, Doğal tur en İyi Spin redemption, Top Spin hala hissediliyordu gitti memnuniyetsizliği olarak rüzgarları esiyor. André ve arkadaşı tenis yapılmış, tüm faktörler, pratik set konsolu bir bilgisayar oyunu gibi, Madden ya da Pro İlerleme Futbol olarak işsiz olmak çok hakkı vardı. Sadece işletme ya da mesaj ile creed tercih daha önemli-4 board severler, Top Spin çok önemli bir etkinlik oldu.

Ek bir yerine Rockstar kendi ping pong bir oyun geliştirmek zorunda. Rockstar Games Masa Ping pong (FIRTINA) Rockstar Gelişmiş Aktivite Motor giriş yaptı video oyun Sunuyor ve tabii ki, hala bu garip oldu. Aslında daha Ziyade, bu cezai hafife alınmış bir etkinlik oldu Büyük Hırsızlık Aracın IV, Red Dead Redemption ve GTA V için fikri delil olarak kullanıldı. Teoride, kullanan bu motor önemli ölçüde geliştirme maliyeti en aza indirir. Motor halen inşa edilmiştir, ve oyunun basit bir varyasyonu bu motor kullanılmıştır.